Ukraine

Intellias передав дві оснащені технікою автівки для сил ППО 

Компанія Intellias доєдналась до проєкту “Мисливці за шахедами”, передавши силам ППО два оснащених пікапи
News
February 28, 2024

Intellias передав у користування мобільних груп ПвК “Захід” два пікапи оснащені приладами нічного бачення, тепловізорами та прожекторами загальною вартістю понад 1,2 млн грн. Передача автівок відбулась в межах ініціативи “Мисливці за шахедами” Львівської військової  адміністрації та Львівського ІТ-Кластеру.  

Проєкт “Мисливці за шахедами” передбачає створення спеціальних мобільних бригад із захисту критичної інфраструктури регіону від атак ворожих БПЛА. На першому етапі проєкту, за підтримки бізнесу, закупили, відремонтували та технічно оснастили десять автомобілів необхідним обладнанням: приладами нічного бачення, тепловізорами, прожекторами та ін. На другому етапі усі 10 автівок обладнали автоматичними турелями. 

Intellias системно підтримує сили ППО від початку повномасштабного вторгнення. Зокрема компанія долучилась до збору коштів на модернізацію командного та аналітичного центрів Повітряного Командування «Захід». За результатами проєкту, командування інформувало про збільшення ефективності роботи повітряних сил на 40%, що напряму впливає на кількість знищених ракет загарбників та збереження українських життів.  

Також Intellias забезпечив навчальний центр мобільних бригад Сил оборони тренувальними VR симуляторами, що дозволило оперативно навчатись збивати ворожі ракети. Компанія постійно передає різним підрозділам сил ППО необхідну техніку: компʼютери, монітори та ноутбуки.  

Загальна сума допомоги Intellias нашим захисникам і захисницям від початку широкомасштабного вторгнення вже перевищує 84 мільйони гривень. Разом із підтримкою Сил оборони України, компанія  допомагає ветеранам, які повертаються до цивільного життя, а також підтримує родини загиблих захисників і захисниць.    

Про Intellias  

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. 

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.