Як She is Tech об’єднала 2500 ІТ-спеціалісток зі всього світу
Понад 2500 учасниць з усього світу: показуємо і розповідаємо, як минула She is Tech Conference.
Stories
February 13, 2024
Як розповісти усьому світу, наскільки важливі для нас цінності рівності, інклюзивноості та різноманітності? Ми вирішили зробити це через онлайн-велику конференціюSheisTech за підтримки ООН Жінки.
25 січня конференція обʼєднала понад 2500 провідних спеціалісток з усього світу.
Топменеджерки, підприємниці, керівниці напрямів та громадські діячки із Європи nf США понад 10 годин дискутували про виклики для жінок в ІТ та ділились особистими історіями успіху.
“Це була чудова можливість обмінятись думками із лідерками технічних компаній. Послухати про труднощі, перемоги та досягнення, які траплялись і трапляються на їхньому кар’єрному шляху. З нетерпінням чекаю можливостей, аби мотивувати ще більше жінок до початку технічної кар’єри. Сподіваюся, що статистика кардинально зміниться, коли моя дочка розпочинатиме свою дорогу”, – Нашіра Спенсер, модераторка.
She is Tech у цифрах
Понад 2500 реєстрацій – у конференції взяли участь спеціалістки з України, Португалії, Іспанії, Польщі, Італії, Франції, Великобританії, Хорватія, Болгарії, Фінляндії, США, Малайзії та інші країн.
Разом понад 21 година паралельних панельних дискусій – учасниці обговорювали актуальні гендерні тенденції, виклики та можливості для жінок у технологічній індустрії.
50 доповідачок – експертки ділилися своїми знаннями, досвідом і баченням майбутнього жінок у сфері технологій.
759 учасниць у чаті She Is Tech спільноти – платформа перетворилась на простір для спілкування, співпраці та взаємної підтримки.
Лідерство, робоче середовище, спільноти
Головне питання, яке обговорювалося на конференції, – це як гендерний баланс може сприяти еволюції технологій. Дискусії тематично ділилися на три блоки:
Лідерство. Сучасне жіноче лідерство, історії жінок про власний досвід на шляху до керівних посад і перешкоди на ньому.
Робоче середовище. Як збільшити відсоток жінок у технічних компаніях і що для цього мають зробити роботодавці.
Спільноти. Як спільноти підсилюють жінок у технологічному секторі та за його межами.
“Дякую за запрошення виступити на SheIsTech! Команда виконала неймовірну роботу, об’єднуючи спікерок з усього світу та їхні ідеї, які спонукають замислитись. З радістю спостерігатиму за позитивним впливом конференції”, – Софі Кріз, співзасновниця MotherBoard та HeyFlow.
Нам дуже хочеться, щоб якомога більше жінок-експерток та звісно всіх охочих послухали всі натхненні розмови та тематичні дискусії, тож ділимось записами усіх трьох панелей.
Рівність, різноманітність та інклюзивність – це одна з ключових цінностей Intellias. Навесні 2021 Intellias став першою з ІТ-компаній в Україні, які підписали принципи розширення прав і можливостей жінок (WEPs), ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки. Відтоді компанія послідовно впроваджує їх у щоденні та глобальні процеси, створюючи комфортне середовище для кар’єрного зростання спеціалісток. Зараз жінки займають 43,81% керівних посад в Intellias проти 35,16% у 2021 році. В Intellias також діє жіноча спільнота IntelliWomen, яка стала простором взаємної підтримки та розвитку для понад 440 спеціалісток компанії.
“Це дуже цікава можливість – бути частиною цього руху та ділитися своїми історіями. Я вражена різноманітністю та змістовністю тем і досвіду учасниць. Це важливий спосіб створення глобальних екосистем”, – Марісоль Мендес, засновниця та CEO WITH Spain.
Дякуємо, усім учасницям, учасникам та партнерам. Ми уже плануємо майбутні події на підтримку жінок в технологіях.
Не пропусти цікаві історії!
Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.