Наталя,
Delivery координаторка
Починала з асистентки, потім лідила невеличку команду, яка наймала людей на стратегічні пресейл проєкти. Згодом очолила також рекрутингову команду Intellias у Львові. Так минули 8 з половиною років рекрутингової кар’єри Наталі.
“Час від часу я задавала собі питання, що далі. Я розумію, що стелі немає в жодній професії, але почала думати про делівері координаторство. Розпитувала про все знайомих, які працюють в цьому напрямку, почала читати відповідні книги. Також закінчила курс по проджект менеджменту, були окремі курси по мотивації, конфліктології, коучингу. Я постійно відвідувала і відвідую різні тренінги, воркшопи, закінчую один і відразу записуюсь на інший. Попри це, я все ще розуміла – мені бракує технічних знань, тож вчитися доведеться нон-стоп. У моїх найближчих планах пройти якісь технічні курси та курси з тестування”.
Після чотирьох місяців активної самоосвіти план Наталі приніс результат: “Я часто говорила колегам з делівері, що мені було б цікаво приєднатися до їхньої команди. Один з них якраз розширював команду, і я подалася на вакансію проджект координатора”.
Зараз Наталя координаторка на одному з проєктів. Проєктні та процесні мітинги на боці замовника. Її головне завдання – зробити все, щоб спеціалісти відчували себе командою і проєкту, і Intellias.
Зараз у мене Android, iOS, QA команди та один DevOps. Загалом це 23 людини.
Все, що стосується мотивування, утримання спеціаліста на посаді, будь-які питання щодо відпусток, лікарняних, перегляду зарплати – за усі піпл та менеджмент процеси відповідаю я.
Нетворкінг, вміння комунікувати, мультизадачність, стресостійкість та розуміння, з якого боку підійти до людини. Це головні навички, на думку Наталі, які вона здобула в рекрутменті та вдало використовує й на новій посаді.
Ми впевнені, що вони ще довго будуть актуальними для Наталі, адже в її кар’єрних амбіціях бажання дорости до делівері менеджерки.
Андрій,
TechOps спеціаліст
“З самого початку я знав, що працюватиму за спеціальністю, моя вища освіта – обслуговування комп’ютерних систем та комплексів, моя перша робота – технічний сапорт”.
Після трьох років роботи Андрія підвищили до керівника техпідтримки компанії, в якій він на той час працював. Там він пропрацював ще 4 роки, а потім переїхав до Києва. У нашу команду Андрій потрапив завдяки колишньому співробітнику, який потім став DevOps спеціалістом в Intellias. Він порекомендував Андрія на посаду сисадміна.
Тепер його друг Senior DevOps інженер у львівському офісі. Після 1,5 року на посаді сисдаміна Андрій також вирішив рости далі – до TechOps спеціаліста. Для початку записався на курси по Bash Linux, однак, як виявилося, теорія це лише половина справи.
“До позиції TechOps неможливо повністю бути готовим. В тебе можуть бути якісь техзнання, ти можеш щось знати зі скриптових мов типу Python чи Bash, але підготуватися до конкретних задач, доволі важко, адже все йде в комплексі. Тут залежить, наскільки ти комунікабельний, наскільки легко засвоюєш інформацію”.
Своєму менеджеру Андрій сказав, що хоче ротуватися, і паралельно слідкував за новими вакансіями, усе вдалося: “Коли я перейшов у TechOps, то двоє людей, в чию команду я потрапив, також ротувалися, один пішов у реліз-інженери, а інший – у Intellias DevOps Camp – кількамісячну оплачувану програму для Junior DevOps спеціалістів та спеціалісток. Її випускники мають можливість отримати офер від компанії уже на Middle позицію”.
“Я займаюсь тим, що сапорчу девайси для різних замовників. У нас є чимало клієнтів, в яких є своє обладнання. На ньому відбувається різне тестування, якісь девайси використовують розробники. Моя задача – зібрати і налаштувати ці девайси, зробити крос-чек і тоді віддати нашим ІТ спеціалістам. Крім того, ми апдейтимо та тестуємо це обладнання, валідуємо нові апдейти – усе, що стосується підтримки хардверної частини. У перший місяць було дуже важко, але чим більше кейсів, тим швидше ти вливаєшся у процес і починаєш розуміти, що і як робити. Якщо є амбіції та бажання, то спеціаліст завжди знайде можливість зробити своє життя та роботу кращими”.
У подальшому Андрій планує стати DevOps спеціалістом. У нас є дуже сильне відчуття, що йому це вдасться.
Яна,
бізнес-аналітикиня
“До Intellias я працювала у SMM. Ще мала гарний досвід організацій навчальних івентів у громадській організації. Коли я прийшла в команду, то вчилася на 4 курсі університету. Поєднувати було доволі складно, але тепер я знаю – можливо все. Я запитала себе, які сфери мене цікавлять і визначилась – освіта і організація івентів. Тому позиція тренінг координаторки в Intellias була ідеальним варіантом на той час.
Я шукала тренерів для наших внутрішніх освітніх програм та відповідала за проведення цих подій. Разом з командою і експертами СoE(Center Of Excellence) ми визначали найбільш потрібні навички, які потрібно прокачувати у колег, запускали комплексні програми для Senior та Lead позицій. У Training & Development я працювала близько двох років. Мені дуже пощастило з командою, з теплом згадую наші тімбілдінги та чаювання.
У якийсь момент мій менеджер більше розповів мені про можливості в компанії, сфери, в яких я можу розвиватись. Тоді мене зацікавили бізнес-аналіз та UI/UX. Не знаю, в який момент я вирішила, що це буде саме бізнес-аналіз. Думаю, мене просто цікавить все, що має в собі слово аналіз (паралельно я ще вчусь на психотерапевта і вивчаю психоаналіз).
Трохи пізніше я пішла на курси бізнес-аналізу і вже за пів року поєднувала роботу бізнес-аналітикинею на проєкті та тренінг координаторство. Ще через два місяці була уже повністю в БА-команді. Процес переходу був нелегким, але команда дуже допомагала.
Зараз в мої обов’язки входить пошук того, що ж саме потрібно продукту. Для цього я спілкуюсь з клієнтами, описую вимоги до функціоналу. Дізнаюсь в команди, чи все, що хоче клієнт, можливо зробити. Якщо ні, то ми разом шукаємо компроміс. У бізнес-аналізі мені подобається, що я залучена до етапу створення продукту, допомагаю клієнтам оформити їхні думки в конкретне рішення і потім є можливість, побачити, як ці ідеї виглядають в кінцевому результаті.
Коли я працювала в Training & Development, мала можливість відвідувати різні тренінги: по бізнес-комунікації, аджайлу, конфлікт менеджменту, юзер персонам та інші. Тепер ці знання я застосовую в БА. Зараз я з захопленням чекаю початку нового проекту. Цікаво, яким він буде, яка буде команда. Дуже хочу спробувати себе на пресейлах, дізнатись більше про цей процес.
Собі в минулому і всім, хто хоче змінити професію, раджу не відкладати зміни в довгий ящик. Починайте хоч з чогось, хоча б з 5-ти хвилинного відео або з кількох сторінок в день про нову спеціальність. І не бійтеся пробувати, тільки тоді можна дізнатися, чи це твоє”.
The best vacancies, are waiting for you!
We picked vacancies that suit your skills!