Ukraine

«Лелеки» вже на позиціях: як Intellias та «Повернись живим» придбали безпілотники для ГУР

News
October 18, 2023

Із нагоди свого 21-го дня народження наприкінці серпня Intellias підтримав збір благодійного фонду «Повернись Живим» на 6 безпілотників «Лелека 100». «Пташки» вже допомагають підрозділам Головного управління розвідки у гарячих точках, а ми розповідаємо, як це вдалось реалізувати.  

Загальна ціль збору «Повернись Живим» — 9,3 млн гривень. Відмовившись від звичного святкування дня компанії, Intellias зосередив усі активності навколо збору на «Лелек» для ГУР. Загалом разом із внесками спеціалістів та спеціалісток компанія передала «Повернись Живим» понад 6,3 млн грн. Це на 1,3 млн більше, ніж планувалось спершу: усе завдяки активності спеціалістів та спеціалісток Intellias.  

Аби якнайшвидше придбати «пташок» для ГУР, колеги донатили кошти під час святкового внутрішнього радіомарафону на день компанії та провели благодійний аукціон з унікальними лотами. Окрім того, в Intellias є власна краудфандингова платформа IntelliShare, де можна  підтримувати проєкти за рахунок своїх робочих годин і смартів – внутрішньої корпоративної валюти, які компанія конвертує у відповідні суми. Долучився до збору і відомий стендапер Василь Байдак, записавши вірусний хіт із закликом до «усіх-усіх» українців донатити на «Лелек». Ще частину суми зібрали «Повернись Живим». Таким чином вдалось закупити 6 БПЛА – і вони вже працюють разом із підрозділами ГУР на передовій.  

Українські «Лелеки» є одними з найкращих розвідувальних «птахів», тому що  допомагають бачити ворога в будь-який час доби завдяки якісній оптиці. БПЛА «Лелека 100» забезпечують розвідку та коригування роботи української артилерії у режимі реального часу. Вони здатні коригувати вогонь по ворожих цілях на глибину до 50 км, розвивати швидкість до 120 км/год та підніматися на висоту 1500 м. 

У 2022 році Intellias також відмовився від звичного святкуання дня народження компанії та долучався до придбання безпілотників. До свого 20-річчя Intellias передав Благодійному Фонду Сергія Притули 5,5 мільйона гривень, на які придбали безпілотний авіаційний комплекс FlyEye для наших військових на Херсонщині. 

Компанія системно підтримує захисників та захисниць, підсилює підрозділи на передовій позашляховиками та закуповує необхідне обладнання. Загальна суми допомоги Intellias від 24 лютого 2022 року перевищує 70 мільйонів гривень. Разом із підтримкою Сил оборони України, компанія  допомагає військовим, які повертаються до цивільного життя. Intellias співпрацює із благодійною організацією Veteran Hub та вже розробив  власну програму адаптації спеціалістів і спеціалісток із бойовим досвідом. 

Про «Повернись живим» 

«Повернись живим» — фонд компетентної допомоги армії, а також громадська організація, яка займається аналітикою у секторі безпеки та оборони і реалізує проєкти з реабілітації ветеранів через спорт. «Повернись живим» підтримують ЗСУ від 2014 року, значно збільшивши допомогу після початку повномасштабного вторгенення. Зокрема, фонд закуповує тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи спостереження та розвідки. Інструктори «Повернись живим» займаються підготовкою саперів, операторів БПЛА, артилеристів і снайперів, також навчають домедичній допомозі. З травня 2014 року «Повернись живим» зібрали на потреби захисників та захисниць України понад 7 мільярдів гривень. 

Про Intellias 

Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі. 

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.