Ukraine

Intellias з Career Hub переміг у номінації HR Brand Ukraine

News
October 28, 2022

Проєкт Career Hub, завдяки якому спеціалісти та спеціалістки Intellias самостійно керують своєю кар’єрою, отримав найвищу відзнаку Премії HR-бренд Україна 2022. Intellias здобув перемогу у номінації “Найкращий проєкт з навчання та розвитку працівників”.

Career Hub перетворює професійне зростання в Intellias у легкий, зручний та прозорий процес. Платформа стала єдиним центром, який об’єднав усі професійні та кар’єрні можливості: починаючи з фідбеку, перевірки навичок, тренінгів, менторства і закінчуючи ротацією, релокацією та переглядом компенсацій та бенефітів.

Наша команда користується Career Hub з листопада 2021 року. В основі платформи, як і в основі Intellias, принцип людяності. Він втілюється  абсолютно у всіх процесах: від щоденних завдань до глобальних рішень. 

Career Hub допомагає нам втілювати людяний підхід у реальних робочих процесах. Створюючи платформу, ми поставили людину в центрі компанії та допомогли їй самостійно керувати усіма сервісами, які необхідні для її професійного зростання. Усі кар’єрні можливості в Intellias починаються з натискання однієї кнопки.

Роман Гапачило
VP, Talent Management в Intellias

Платформа розпочала свою роботу до повномасштабного вторгнення Росії, однак, одне з її завдань зараз – невідкладно реагувати на кризові виклики. Серед низки можливостей Career Hub  є опція Emergency. Вона, зокрема, дозволяє отримати компенсацію витрат на евакуацію допомогу у пошуку житла для довгого перебування тощо.

У такі важкі для країни часи ми не втратили людяність і довели не на словах, а на ділі, що люди – це наш капітал і основна цінність бізнесу. Важливо висвітлити такі практики, як в умовах війни працюють human to human стратегії. Важливо мати якісний обмін досвідом, надихатися сміливістю тих, що працюють, апробують, перезбирують моделі і діляться здобутками. Те, що напрацьовуємо зараз в умовах війни – унікальне для світових практик.

Лариса Онипко
керівниця премії HR Brand Ukraine

Керуючись принципом людяності, Intellias створює комфортне середовище, орієнтоване на людину, з гнучким робочим графіком та робочими місцями. Так, працівники Intellias уже давно самостійно обирають зручний для роботи час та формат  – в офісі, віддалено або ж поєднувати обидва варіанти.

Ми спеціалістів та спеціалісток.  Багато років поспіль компанія є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU –  найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках Intellias отримувала таке ж звання від Forbes та EY.

Розділяючи принцип соціально відповідального бізнесу,  Intellias підтримує соціально-важливі проєкти. Intellias став першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Women Empowerment Principles і долучилась до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві. У компанії створили корпоративну спільноту IntelliWomen – простір, у межах якого спеціалістки діляться досвідом та підтримкою.

Одним із фокусів CSR-стратегії  Intellias є сталий розвиток розумних та екологічних міст. Компанія активно розвиває вело- та екомобільну культуру у своїх офісах і в українському суспільстві загалом.

Ще у 2021 році ми запустили корпоративну краудфандингову платформу IntelliShare. Спеціалістки та спеціалісти Intellias можуть ініціювати та підтримувати важливі для них соціальні проєкти. З часу повномасштабного вторгнення, платформа допомагає проводити централізовані, масштабні збори коштів на підтримку мобілізованих колег, їхніх близьких та захисників загалом. Загалом загальна сума підтримки для ЗСУ, яку зібрала команда Intellias, становить понад 32 млн гривень – і вона постійно зростає.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes та EY Ukraine. Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року»

Про HR Brand Ukraine

HR Brand Ukraine   – це головна, щорічна, незалежна, авторитетна премія в Україні за найбільш успішні проєкти в галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компаній як роботодавців.  Премія має на меті популяризувати найбільш успішні кейси у галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компанії як роботодавця. Екпертна оцінка забезпечує визнання проєктів у бізнес-спільноті та сприяє розвитку культури HR-брендингу в Україні.

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.