Ukraine

Intellias двічі переміг на Ukrainian Recruitment Awards 2021

News
September 20, 2021

Intellias двічі переміг на Ukrainian Recruitment Awards. 17 вересня відбулася перша всеукраїнська премія в галузі рекрутменту. Проведена за ініціативою Jooble, URA відзначила рекрутмент культуру компаній у десяти різних категоріях.

Ми неймовірно пишаємось тим, що отримали нагороду одразу у двох категоріях: «Найкраща реферальна програма» та «Креативний рекрутмент».

Найкраща реферальна програма

Від телескопа до подорожі Мексикою – у наших реферальних кампаніях тільки яскраві подарунки. Ми віримо, що найкращі спеціалісти приходять до нас саме завдяки рекомендаціям Intellias-івців.

Як ми їм за це дякуємо, ми постійно розповідаємо на нашому блозі.

Працювати поряд з другом та проводити вікенд в Карпатах: про реферальну програму Intellias

Як перемагати у реферальних кампаніях: інсайти спеціалістів Intellias

Креативний рекрутмент

Також ми перемогли у номінації за креативний рекрутмент серед великих компаній. Ми не втомлюємося вигадувати творчі підходи до наймання спеціалістів, як от hiring дні, тести, конкурси та багато іншого. Впевнені, що вони допомагають нам показати Intellias таким, який він є: людяним, дружнім і багатим на ідеї.

Актуальну інформацію про усі наші події шукайте у нашому Фейсбуці.

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. У 2021 році Intellias втретє увійшов до списку найкращих аутсорсингових компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100. 

Intellias неодноразово отримував відзнаку найкращого роботодавця. Так, ІТ професіонали назвали Intellias одним з найкращих роботодавців 2020 року у дослідженні EY. У 2020 році Intellias також став найкращим роботодавцем серед сервісних компаній згідно з опитуванням DOU.ua та найкращим роботодавцем серед усіх ІТ компаній за версією Forbes Ukraine. Крім того, двічі Intellias здобув звання «Велопрацедавця року» від UCycle. 

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.