Ukraine

Intellias зайняв 1 місце в Рейтингу 30 стійких компаній України за версією Forbes Ukraine

News
October 31, 2022

Intellias зайняв почесне 1 місце в Рейтингу 30 стійких компаній України за версією видання Forbes Ukraine! У цей рейтинг потрапили бізнеси, які в умовах війни та складної економічної ситуації продовжують розвиватися, забезпечують робочими місцями тисячі українців і наповнюють бюджет країни.

Загалом редакція Forbes опитала 150 найбільших українських приватних компаній та банків про ключові показники їхнього бізнесу під час повномасштабної війни. Також до уваги брали інформацію про чисельність працівників, фізичні обсяги виробництва, обсяг сплачених податків, динаміку розвитку мережі тощо з відкритих джерел. До переліку аналізованих IT-бізнесів потрапили лише компанії з чисельністю спеціалістів понад 2500.

Завдяки ефективному виконанню Business Continuity Plan ми вже за два тижні після початку широкомасштабного вторгнення відновили свої делівері процеси і продовжила розвиватися в Україні та за кордоном. Зовсім нещодавно ми оголосили про придбання Digitally Inspired, швидкозростаючої IT компанії, яка базується у Великій Британії та Україні. Ця угода дозволить Intellias значно посилити свою експертизу в індустріях Retail та eCommerce, а також стати ближчими до існуючих та потенційних клієнтів у Великій Британії.

Навесні ми відкрили новий офіс в Ужгороді, три нових офіси в Польщі, а саме у Варшаві, Вроцлаві та Гданську, на додачу до офісу в Кракові, який працює тут з 2019 року. Також Intellias відкриd центри розробки в столиці Болгарії, місті Софія, в столиці Хорватії, місті Загреб. Цієї осені ми запускаємо розробницькі центри в іспанських Мадриді та Малазі, а також в португальких містах Лісабоні та Порту. Незабаром компанія офіційно оголосить про відкриття локацій у більш віддалених регіонах світу, зокрема, в Індії та Колумбії.

Ми ні на хвилину не зупиняли найм нових спеціалістів. Наразі у нас відкриті понад 200 вакансій, з яких більше половини – для українських розробників та розробниць. Після приєднання Digitally Inspired,  команда Intellias зросла до понад 3000 людей.

Ми плануємо й надалі зростати, проте розуміємо, що для повноцінного відновлення індустрії нам необхідно виграти війну. Команда Intellias робить все від неї залежне, аби наблизити нашу спільну перемогу: ми надаємо найкращий сервіс нашим клієнтами, аби вони продовжували вести свій бізнес в Україні, запускаємо нові проєкти, займаємось волонтерством, збираємо кошти для ЗСУ і допомагаємо мобілізованим колегам.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes та EY Ukraine. В 2022 році Intellias також посів 1 місце в Рейтингу 30 стійких приватних компаній Forbes. Також компанія двічі здобувала звання «Велопрацедавця року».

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.