Ukraine

Intellias вперше проведе всеукраїнський шаховий турнір для ІТ спеціалістів

News
February 16, 2021

Intellias вперше проведе всеукраїнський шаховий турнір для ІТ спеціалістів. Окрім того, восьмий Intelligent Chess Challenge вперше відбудеться онлайн. Раніше компанія проводила змагання лише у Львові та Києві, а цього разу позмагатись з найкращими ІТ-шахістами з усієї України зможуть усі охочі ІТ спеціалісти: розробники, QA інженери, проєктні менеджери, DevOps-и, бізнес-аналітики та інші спеціалісти.

Зміниться і традиційна дата проведення. Раніше турніри відбувались взимку, цьогорічний Intelligent Chess Challenge запланований на 13 березня. Формат турніру – швидкі шахи (час на партію по 10 хвилин кожному, плюс 2 секунди за хід). Загалом відбудеться 11 турів за швейцарською системою.

Ми готуємо багато сюрпризів від Intellias: подарунки для фіналістів турніру, спеціальні призи для найкращих шахістів в обраних технічних категоріях, а також відзнаку для найкращої шахістки турніру. Щоб дізнатися першим, які саме подарунки очікують на тебе, підписуйся на фейсбук сторінку Intellias та слідкуй за новинами.

Детальніше про подію та умови участі дізнавайтесь за посиланням.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.