Ukraine

Intellias встановив дві зарядні станції для електромобілів

News
January 27, 2021

Відтепер відвідувачі львівського офісу Intellias по вул. Панаса Мирного, 24, можуть зарядити свій електромобіль. Поряд з будівлею встановили дві розумні зарядні станції KEBA потужністю 22 кВт.

Користуватись зарядними станціями можна безкоштовно. Для цього потрібно встановити додаток App To-U та забронювати вільний час. За одну годину можна отримати заряд на відстань від 30 до 150 км ходу. Для повної зарядки більшість електромобілів потребують близько трьох годин.

Встановлення зарядок – ще один крок до популяризації екомобільності. Вона є одним зі стратегічних напрямків корпоративної соціальної відповідальності Intellias. Окрім того, компанія роками створює та підтримує комфортні велоумови. За це нас двічі (у 2018 та 2020) визнали “Велопрацедавцем року” на національному конкурсі від UCycle.

Ми хочемо бачити українські міста екологічними і безпечними. Тому нещодавно інвестували у встановлення зарядних станцій поблизу офісу, на це також був запит від наших спеціалістів. Це буде додатковою перевагою для тих, хто вирішить змінити звичайне авто на електромобіль.

Михайло Пузраков
Executive Chairman & COO компанії

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд). Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.

У 2018 році компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU.ua, а у 2018 та 2020 році компанія здобула звання «Велороботодавець року».

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.