Ukraine

Intellias став “Велопрацедавцем року 2020”

News
December 10, 2020

ntellias переміг у національному конкурсі “Велопрацедавець року 2020”. У 2018 році ми вже вигравали цю нагороду від ГО “U-Cycle”. Тоді нас відзначили за найкращі велоумови у київському офісі. А цього року переміг наш одеський офіс. Окрім того, наш харківський офіс посів друге місце у конкурсі. В обидвох офісах ми облаштували велопарковку, місце для переодягання та душ.

Розвиток велокультури – одна з культурних цінностей Intellias, тому ми не зупиняємось лише на облаштуванні офісів, а виходимо далеко за їхні межі:

 • Влітку збираємось на спільні веломандрівки з професійним гідом та смаколиками;
 • Проводимо внутрішні онлайн-події. На одній з ранкових зустрічей онлайн-кухні IntelliMorning спеціалісти компанії розповідали, як обирати велосипед та безпечно на ньому їздити;
 • У нас є традиція вручати велосипеди ювілейним колегам. П’ятисотому колезі подарували зручний складаний велосипед, а тисячному – електричну модель. А 1500-го спеціаліста привітали електросамокатом;
 • Ми спонсоруємо участь наших колег у велозмаганнях, таких як Київська чи Львівська Сотка;
 • А минулого року ми створили брендовану велоформу. Її та інші велоаксесуари можна придбати у нашій корпоративній крамничці.
 • На нашому блозі ми зібрали історії учасників велоспільноти Intellias. Пропонуємо тобі з ними познайомитись.

Про Intellias

Intellias — українська IT-компанія, заснована у 2002 році у Львові. Ми спеціалізуємось на розробці комплексного програмного забезпечення з особливим акцентом на автомобільну галузь, навігаційні системи, фінансові та телекомунікаційні технології. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд).

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.