Ukraine

Intellias вдруге визнали одним із найкращих IT роботодавців за версією EY Ukraine

News
June 21, 2022

IT професіонали та студенти другий рік поспіль визнають Intellias одним із найкращих роботодавців IT галузі України. Такими є результати дослідження «Найкращий роботодавець-2021» міжнародної аудиторської компанії EY Ukraine. У процесі дослідження опитали понад 1000 досвідчених кандидатів та 600 студентів.

Респонденти оцінювали компанії за кількома критеріями, зокрема можливостями для кар’єрного зростання та особистого розвитку, рівнем компенсації та комфорту умов роботи. 

Для досвідчених кандидатів фактором першочергового пріоритету є розмір компенсації (74%), що супроводжується можливостями для особистої та професійної реалізації (71%) і комфортними умовами праці (67%).

Студенти, які згадували ІТ роботодавців, хочуть працювати у компаніях, які надають можливості для стрімкого кар’єрного зростання (73%), особистого та професійного розвитку (71%), а також пропонують гідну оплату праці (70%).

Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від видання Forbes Ukraine. Також, у лютому 2022 року Intellias визнали одним з 25 роботодавців, дружніх до молоді.

Intellias продовжує зростати та розвиватись в Україні, пропонуючи місцевим спеціалістам та спеціалісткам понад 200 вакансій. Загалом, компанія має понад 340 відкритих позицій у різних країнах світу, з яких близько 70% орієнтовані саме на український ринок талантів.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2500 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні,  Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії  та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Ukraine. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.