Ukraine

Дитячі кімнати в Intellias стали кейсом HeForShe Congress 2020

News
September 30, 2020

15 спікерів та 5 дискусій. Таким цього року буде HeForShe Congress 2020. HeForShe – це глобальний рух солідарності в підтримку ґендерної рівності, заснований структурою UN Women Ukraine, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. HeForShe Congress 2020 безкоштовний і відбудеться онлайн 1 жовтня. Подія збере найкращі практики та прогресивні бізнес-кейси, покликані покращити ситуацію з гендерною рівністю в Україні. Зареєструватись на HeForShe Congress 2020: Рівно цінні можна  тут.

Одна з дискусій конгресу називається “Як створити умови для рівноцінного батьківська?”. На ній Роман Гапачило VP, Talent Management в Intellias, розповідатиме про дитячі кімнати в офісах Intellias, куди наші спеціалсти можуть привести своїх дітей.

Дитячі кімнати є у нашому львівському та київському офісі*. З понеділка по п’ятницю у них працює няня. Також дитячу кімнату відкрили у івано-франківському офісі. Взимку нею можуть скористатися спеціалісти з інших розробницьких центрів Intellias. Особливо, це зручно для тих, хто хоче провести вікенд в горах. Такі спеціалісти можуть приїхати до Франківська у п’ятницю вранці і попрацювати в цьому офісі. Тоді як за дітьми догляне няня.

Про інші особливості нашої корпоративної культури читайте за посиланням.

* На час карантину наша компанія перейшла на віддалений режим роботи, дитячі кімнати у цей період також не працюють.

Про компанію

Intellias — українська IT-компанія, заснована у 2002 році у Львові. Ми спеціалізуємось на розробці комплексного програмного забезпечення з особливим акцентом на автомобільну галузь, навігаційні системи та фінансові технології. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі (Краків) та представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд).

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.