Ukraine

Intellias у десятці найкращих роботодавців за версією Індексу корпоративної рівності

News
November 7, 2021

Щороку в Україні проводять дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних компаній щодо підтримки рівності та різноманітності, заборони дискримінації на робочому місці тощо. У 2021 році ми вперше вирішили перевірити свої напрацювання та взяли участь у дослідженні. У результаті, Intellias набрав 78 балів зі 100 та увійшов до десятки найкращих компаній країни!

Для нас важливо, щоб кожній людині було комфортно працювати в Intellias, адже тільки тоді ми зможемо створювати продукти, що змінюють світ. Компанія швидко зростає, змінюється контекст, і тому ми постійно аналізуємо, досліджуємо та впроваджуємо структурні зміни, які зроблять робоче середовище більш інклюзивним.

Роман Гапачило
VP, Talent Management в Intellias

У нашій компанії діє Кодекс етики, а також розроблені окремі політики з гендерної рівності та рівних можливостей, відповідального батьківства, протидії дискримінації та рекомендації для колег і партнерів. Ми стали першими підписантами Принципів розширення прав та можливостей жінок, розроблені ООН Жінки та Глобальним Договором ООН серед ІТ-компаній в Україні. Наразі ми активно впроваджуємо ці принципи у стратегічному плані та в щоденну роботу.

Проєкт Український індекс корпоративної рівності був створений для того, аби стати зрозумілою дорожньою картою запровадження політики різноманіття та інклюзії для бізнесу, а також відзначати компанії, які демонструють значний прогрес. Ми раді бачити в рейтингу 2021 року, компанію Intellias, яка безперечно є одним із лідерів серед ІТ-компанії. Ми переконані, що будь-яка команда, члени та членкині якої почуваються себе в безпеці, буде демонструвати кращий результат. І звісно сподіваємося, що наявність ефективної політики з різноманіття та інклюзії стане стандартом для всього українського бізнесу, а українці та українки матимуть доступ до ще більшої кількості інклюзивних робочих місць.

Тимур Левчук
співзасновник ГО "ТОЧКА ОПОРИ ЮА"

Ми  продовжуємо покращувати процеси та створювати різні програми, спрямовані на скорочення нерівності та створення інклюзивного і різноманітного робочого середовища. А нещодавно практики компанії відзначили на премії Career Show Awards — у номінації “стратегія з впровадження принципів толерантності та інклюзії” ми отримали бронзу.

Український індекс корпоративної рівності — дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних компаній щодо підтримки рівності і різноманітності та заборони дискримінації на робочому місці. Індекс включає дослідження протидії дискримінації за ознаками статі, інвалідності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Про Intellias

Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU — найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes та EY Ukraine. Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.