Ukraine

Intellias визнано найкращим роботодавцем України за версією Forbes 

Спеціалісти і спеціалістки Intellias визнали компанію найкращим роботодавцем країни
News
April 26, 2024

Intellias посів перше місце в переліку найкращих роботодавців за версією Forbes Ukraine. У щорічному рейтингу видання оцінило понад 200 компаній України та визначило 50 найкращих. За результатами дослідження, Intellias отримав найвищу оцінку серед усіх учасників рейтингу роботодавців України.  

Для складання рейтингу організатори надіслали анонімну анкету спеціалістам та спеціалісткам, які працюють у компаніях-претендентах на звання найкращого роботодавця, а також окрему анкету для HR фахівців. Під час анонімного опитування можна було оцінити свою компанію за наступними критеріями:  

 • бренд роботодавця, де найбільшу оцінку отримали компанії з NPS (індекс лояльності) понад 80%. В Intellias цей показник становить 83%;  
 • розмір винагороди, що порівнювався з середнім рівнем винагороди на ринку за аналогічну роботу, а також анкетуванням визначався рівень вдоволення спеціалістів та спеціалісток розміром їхньої винагороди; 
 • умови праці, де оцінювався графік роботи, можливість взяти відпустку, безпеку робочого місця та ін.; 
 • соцпакет – наявність медичного страхування, можливостей для навчання, спорту, тренінгів та ін.  
 • масштаб внеску в перемогу України над ворогом; 
 • інформаційна відкритість. Максимальні бали за цим критерієм отримали компанії, що мають вебсайт з контактами, розділом вакансій та регулярно публікують новини про свою діяльність; 
 • відчуття захисту – за цим критерієм визначались компанії, де мінімум 95% працівників відчувають захист у компанії більше, ніж небезпеку втратити роботу; 
 • можливості для професійного розвитку в компанії; 
 • рівність – максимальний бал в цій категорії отримують компанії, де спеціалісти і спеціалістки знають про наявність політик щодо протидії дискримінації, та де забезпечується інклюзивне середовище. Лише Intellias отримав найвищу оцінку за цим критерієм.   
 • інші фактори – цей критерій включав в себе довільні коментарі респондентів про компанію, а також оцінював повноту наданої HR-відділом інформації. 

 

Загалом цього року редакція отримала майже 42000 анкет від респондентів з понад 200 компаній, що стало абсолютним рекордом за всі роки проведення рейтингу. Результати опитування були доповнені оцінками експертів та інформацією з відкритих джерел. Згідно з методологією, Forbes оцінював компанії за 100-бальною шкалою. В загальному підсумку Intellias отримав 86 балів.  

У квітні 2024 року ми також увійшли до трійки найкращих роботодавців в Україні за версією EY. На думку професіоналів, Intellias один з найкращих серед компаній з різних галузей та в ІТ-сфері зокрема. Компанія вже четвертий рік поспіль отримує найвищі позиції в цьому рейтингу.  

Також, цього року Intellias посів друге місце в Рейтингу найкращих роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні.  

Про Intellias  

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях.

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.