Ukraine

Intellias у переліку 10 найбільших ІТ компаній України 

За результатами дослідження DOU, компанія Intellias увійшла до десятки найбільших IT бізнесів в Україні
News
February 26, 2024

Intellias серед лідерів рейтингу «50 найбільших ІТ компаній України», який двічі на рік складає та оприлюднює редакція DOU. Станом на січень 2024 року в нашій команді працюють 3200 спеціалістів та спеціалісток, понад 2400 з яких перебувають в Україні або ж сплачують тут податки, якщо через повномасштабну війну були вимушені евакуюватися за кордон. Це дозволило Intellias посісти 8 місце у дослідженні. 

Попри глобальну економічну рецесію та усі виклики пов’язані з війною в Україні, Intellias сьогодні розвиває технологічні та вертикальні компетенції, зокрема нарощує експертизу в своїх ключових індустріях: Mobility, Financial Services & Insurance, Telecom & Media та Retail.  Також компанія посилює глобальну команду та розвиває офіси в більш ніж 12 країнах світу. У 2023 році в усіх локаціях в Україні і за кордоном компанія найняла близько 500 спеціалістів і спеціалісток технічних і нетехнічних спеціальностей.   

Наразі в Intellias відкриті 80 вакансій, близько половини з яких для спеціалістів та спеціалісток з України. Компанія запрошує долучитись до команди експертів, які працюють із різними мовами програмування та технологіями. Зокрема, сьогодні ми найбільше шукаємо і наймаємо JavaScript, DevOps, Scala, Java, C++, Embedded, DevOps і FrontEnd розробників. Крім того з’явилось більше відкритих позицій для Data Engineer & Analyst, Security & Cybersecurity Engineer.   

Про DOU.ua 

DOU.ua – найбільша українська спільнота розробників. Портал двічі на рік проводить дослідження для визначення найбільших ІТ компаній України, де враховується кількість спеціалістів та спеціалісток, що працюють в Україні чи сплачують податки в місцевий бюджет. 

Про Intellias  

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. 

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.