Ukraine

Intellias серед найкращих роботодавців для ветеранів та ветеранок за версією Forbes

News
August 29, 2023

Intellias – у переліку 25 найкращих роботодавців для ветеранів і ветеранок за версією Forbes Ukraine. Результати свого дослідження редакція оголосила під час благодійного форуму “Незалежні”. В межах події також відбулась лідерська панельна дискусія, де Віталій Седлер, CEO і співзасновник Intellias, поділився власним баченням ролі керівника бізнесу в процесі реінтеграції ветеранів.  

Розробкою внутрішньої політики та програми адаптації ветеранів і ветеранок у компанії займалась кросфункційна команда з відділів Employee Experience та Corporate Social Responsibility. В першу чергу до уваги бралися нагальні потреби демобілізованих, а саме – відновлення фізичного і психічного здоров’я, максимально швидке долучення до проєктів та підтримка з боку колег і менеджера.

В компанії діє розширена програма медичної та психологічної допомоги ветеранам і ветеранкам. А у разі складної травми – надається додаткова компенсація саме на реабілітацію.  

Також в Intellias запрацювала внутрішня спільнота IntelliVeterans, де наші захисники та захисниці можуть обмінюватися досвідом та підтримувати одне одного. Додатково ми запустили соціально-освітню програму Military Buddy, в межах якої ветерани, які вже повернулись і адаптувались, допомагають тим, хто зараз лише повертається з війни. 

Cистемна реінтеграція ветеранів і ветеранок – це наш обов’язок, як суспільства і компанії. Адже лише завдяки їм Україна вистояла, а українська IT індустрія продовжує працювати та розвиватися. І кожен в Intellias безмежно вдячний за це.  

Вже кілька років поспіль компанія є одним із найкращих роботодавців за версією Forbes, EY та DOU. Двічі Intellias визнавали одним із 25 роботодавців, дружніх до молоді. Також Intellias потрапив до п’ятірки лідерів серед усіх учасників національного рейтингу «Компанії, дружні до родин» від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ». Intellias також у десятці найкращих роботодавців за версією Індексу корпоративної рівності. 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Польщі, Великій Британії, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. 

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.