Ukraine

Intellias серед 10 найбільших ІТ компаній України

News
August 14, 2023

 

Intellias вкотре серед лідерів рейтингу «50 найбільших ІТ компаній України», який двічі на рік складає та оприлюднює редакція DOU. Станом на серпень 2023 року в нашій команді працюють 3200 спеціалістів та спеціалісток, понад 2500 з яких перебувають в Україні або ж сплачують тут податки, якщо через повномасштабну війну були вимушені евакуюватися за кордон. Це дозволило Intellias посісти 8 місце у дослідженні.

Попри складну безпекову ситуацію в Україні та глобальну економічну рецесію, Intellias продовжує розвивати українські офіси компанії і локації, що були відкриті в 2022 році та на початку цього року. Зокрема йдеться про нові розробницькі центри в Польщі, Болгарії, Хорваті, Колумбії, Індії, Іспанії та Португалії. А також офіс компанії Digitally Inspired, яку ми придбали восени минулого року і який розташовано поблизу Лондона. Ми розвиваємо в усіх цих локаціях корпоративну культуру, надаємо можливості для професійного і кар’єрного зростання, а також розширюємо команди.

Наразі у нас відкриті 80 вакансій, більше половини з яких для спеціалістів та спеціалісток з України. Intellias запрошує долучитись до команди експертів, які працюють із різними мовами програмування та технологіями. Зокрема, є відкриті вакансії для Embedded, C++, JavaScript, Scala, Microsoft Dynamics, DevOps, Java та інших інженерів. Компанія продовжує нарощувати експертизу в наших ключових індустріях: Mobility, Financial Services & Insurance, Telecom & Media та Retail.

Про DOU.ua
DOU.ua – найбільша українська спільнота розробників. Портал двічі на рік проводить дослідження для визначення найбільших ІТ компаній України, де враховується кількість спеціалістів та спеціалісток, що працюють в Україні чи сплачують податки в місцевий бюджет.

Про Intellias
Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Польщі, Великій Британії, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. 

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.