Ukraine

Intellias разом з фондом «Повернись живим» передав баггі для ГУР 

Підрозділ ГУР отримав від Intellias баггі для виконання завдань на передовій
News
April 11, 2024

Команда Intellias передала понад 650 тисяч гривень фонду  «Повернись живим». За ці кошти фонд придбав баггі для підрозділу Головного управління розвідки (ГУР), який виконує завдання на передовій.  

Баггі — це швидкий та мобільний транспорт, який добре долає бездоріжжя. Він розвиває швидкість до 110 км/год, здатен перевозити вантаж до 240 кг та добре витримує складні природні умови. Такий транспорт допомагає військовим швидко виконувати необхідні завдання, залишаючись мобільними за будь-яких обставин. Необхідну суму на придбання баггі для ГУР спеціалісти й спеціалістки Intellias зібрали на внутрішній платформі IntelliShare. 

У баггі шикарна прохідність та тактико-технічні характеристики. Завдяки цій швидкості та прохідності на баггі можна просто “залетіти”, виконати завдання і оперативно відійти.

«І. І.»
спецпризначенець ГУР

Intellias підтримує підрозділи ГУР не вперше. Влітку 2023 року компанія також підтримала збір благодійного фонду «Повернись живим» на розвідувальні безпілотники «Лелека 100». Тоді, разом із внесками спеціалістів та спеціалісток, компанія передала Фонду понад 6,3 млн грн, за які придбали чотири «Лелеки». 

Від початку повномасштабного вторгнення ми системно забезпечуємо Сили Оборони різноманітним необхідним транспортом. Це пікапи, джипи і, навіть, електробайки. А тепер передаємо і баггі, які особливо актуальні навесні та в теплу пору року. Адже важливо, щоб військові могли вчасно та ефективно виконувати свою роботу. Тож ми в Intellias щодня працюємо над тим, аби допомогти захисникам та захисницям наблизити нашу спільну перемогу.

Олександра Чучко
CSR Lead в Intellias

Загальна сума допомоги, яку Intellias спрямував на допомогу армії від початку широкомасштабного вторгнення вже перевищує 86 мільйонів гривень. Разом із підтримкою Сил оборони України, компанія допомагає військовим, які повертаються до цивільного життя. Intellias співпрацює із благодійною організацією Veteran Hub та вже розробив власну програму адаптації бізнесу до повернення спеціалістів і спеціалісток із бойовим досвідом до цивільного життя.  

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях.

Про «Повернись живим»  

«Повернись живим» — найбільша в Україні благодійна організація з допомоги війську. З 2014 року Фонд зібрав на потреби Сил оборони понад 10 млрд грн і придбав, зокрема, більше 8 900 квадрокоптерів, ударний комплекс Bayraktar TB2, 20 200 FPV-дронів, понад 1 200 нових пікапів і більше 8 350 одиниць тепловізійної і нічної оптики.

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.