Ukraine

Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices 

Intellias закрив M&A угоду, придбавши американську IT компанію C2 Solutions
News
April 3, 2024

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування.  

Компанія С2 Solutions надає своїм клієнтам технологічні послуги з фокусом на розробку стратегій, інжиніринг, розробку архітектури даних, тестування та дизайну користувацького досвіду. За версією американського щорічного рейтингу “Fast 50”, вона потрапила до переліку швидкозростаючих бізнесів штату Міннесота. Придбавши компанію С2 Solutions, компанія Intellias посилює свою присутність на ринку США і компетенції в галузі Digital Health та Medical Devices. Крім того, це збільшить кількість активних проєктів в компанії, що дозволить Intellias наймати більше спеціалістів і спеціалісток в Україні і за кордоном.  

Я радий вітати команду С2 Solutions в Intellias. Адже ми розділяємо спільні цінності щодо дотримання найвищої якості у роботі з клієнтами і розвитку людиноцентричної культури. А також маємо спільну мету допомагати розвивати технологічні візії кожного з наших клієнтів. Ми з нетерпінням чекаємо на нові партнерства й масштабні проєкти в індустрії Digital Health and Medical Devices, покладаючись на галузеві компетенції компанії C2, а також наші технологічні знання та багаторічний досвід.

Віталій Седлер
CEO і співзасновник Intellias

Сьогодні Intellias об’єднує 3200 спеціалістів і спеціалісток у 14 країнах світу. Intellias розробляє високотехнологічні рішення для клієнтів у галузях мобільності, роздрібної торгівлі, фінансових послуг, телекомунікацій, та високих технологій. Експертиза компанії включає продуктову інженерію, AI/ML, хмарні сервіси, DevOps, IoT, аналітику даних тощо.

Команда С2 Solutions буде інтегрована в організаційну структуру Intellias. Обидві сторони зосередяться на обміні досвідом та експертизою, що дозволить створювати додану цінність для клієнтів і стане основою для подальшого зростання. Також в фокусі уваги інтеграція корпоративної культури та цінностей Intellias і надання колегам з компанії С2 усіх можливостей для кар’єрного і професійного зростання.  

Наша ціль надавати клієнтам в усіх куточках світу технологічну експертизу і глибокі галузеві знання, які дозволяють нам розробляти і втілювати проєкти будьякого масштабу і складності. M&A стратегія відіграє ключову роль в досягненні цих цілей, у той час як Intellias продовжує органічно зростати. 

Михайло Пузраков
Executive Chairman і співзасновник Intellias

Дін Нельсон і Дейв Роу, співзасновники та співкерівники компанії C2 Solutions, теж відзначають нові можливості, що з’явились після закриття угоди з Intellias. 

Від етапу розробки стратегії і до її повної реалізації, ми допомагаємо клієнтам отримати конкурентну перевагу, трансформуючи їхні бізнес-операції та покращуючи життєвий цикл продукту. Ми раді підвищити цінність для наших клієнтів й отримати більше проєктів завдяки технічним та інженерним можливостям Intellias.

Дейв Роу
співзасновник та співкерівник C2 Solutions

Для Intellias це вже друга успішна M&A угода. Восени 2022 року компанія придбала Digitally Inspired, IT компанію з головним офісом у Великій Британії, яка спеціалізується на галузях роздрібної торгівлі та електронної комерції. 

Про C2 Solutions 

C2 Solutions компанія, що надає технологічні послуги для бізнесу, з фокусом на розробку стратегій, інжиніринг, архітектуру даних, тестування та дизайн користувальницького досвіду. Компанія надаєм свої послуги в різних галузях промисловості, разом з тим має значний досвід у сфері цифрової медицини та технологій для медичного устаткування. Досвідчені консультанти C2 розуміють складність життєвого циклу продукту. Долучаючись до проєктів вони забезпечують вимірювані результати для компаній у США.  

 

Про Intellias 

Intellias – глобальна IT компанія. Розробницькі центри Intellias розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній та транспортних галузях, фінансових та телекомунікаційних технологіях, технологіях в сфері рітейл. 

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.