Ukraine

Intellias – найкращий ІТ-роботодавець за версією Forbes

Нашу компанію відзначили у щорічному рейтингу Forbes Ukraine “50 найкращих роботодавців”.
News
January 31, 2021

Intellias – найкращий ІТ-роботодавець за версією Forbes Ukraine. У щорічному рейтингу видання визначає 50 найкращих роботодавців серед найбільших українських компаній з різних індустрій. За підсумками дослідження наша компанія потрапила у п’ятірку найкращих. При цьому Intellias – єдина ІТ-компанія серед п’ятірки лідерів.

Участь в анкетному опитуванні взяли 11 000 працівників зі 150 компаній. 60% підсумкової оцінки отримали завдяки їхнім відповідям, ще 20% – це оцінки експертів ринку праці, 20% – з інших відкритих джерел.

Ось, які фактори формували підсумкову оцінку компаній: 25% – лояльність (готовність рекомендувати компанію як роботодавця), 20% – заробітна плата (величина фонду оплати праці та самооцінка персоналу компаній), 20% – робоче місце і графік роботи, 10% – інформаційна відкритість, 5% – наявність і склад соцпакета, 5% – можливості розвитку в компанії, 5% – відчуття турботи з боку компанії під час коронакризи, 10% – інші фактори (офіційність оформлення в штаті та виплати винагороди, відсутність значних проблем з отриманням відпустки та лікарняного, тональність висловів про компанію під час опитування).

Нагадаємо, раніше за підсумками річного рейтингу на ресурсі dou.ua Intellias став найкращим роботодавцем серед найбільших сервісних ІТ-компаній України.

 

 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. 

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.