Ukraine

Добра зима: Intellias разом з партнерами допоміг дітям в Україні і за кордоном 

В межах щорічної благодійної кампанії “Добра Зима” в Intellias зібрали кошти на допомогу дітям
News
February 12, 2024

Команда Intellias традиційно відзначала зимові свята з користю, зібравши 55 тисяч доларів на благодійну допомогу дітям у п’яти країнах Європи. Провідною темою благодійної кампанії став заклик “Поділитись світлом добра”. Зібрані кошти витратили на безпекові питання, питання дитячого здоров’я та допомогу дітям загиблих героїв України. 

Зокрема в Україні сьогодні найбільш гостро постає питання безпеки цивільних громадян та підтримки військових на фронті. Тому Intellias, а також спеціалісти і спеціалістки компанії перерахували кошти Благодійному Фонду Сергія Притули. Й тим самим допомогли закрити збір кота Сирського та “Телебачення Торонто” на розвідувальний безпілотний авіаційний комплекс Mini Shark.   

У Польщі зібрали кошти на потреби підопічних фонду “Діти Героїв”, чиї батьки загинули, захищаючи Україну. Наші хорватські колеги підтримали організацію “Дитячі містечка СОС”, а в Іспанії зробили внесок у Фундацію Аладіна, яка допомагає дітям боротися з раком. 

Різдвяні фандрейзинги також підтримали клієнти та партнери Intellias, які мали можливість обрати корпоративний подарунок за донат або перерахувати його вартість на один із запропонованих фондів. 

Особливістю цієї Доброї Зими стала підтримка благодійної кампанії нашими клієнтами та партнерами. Зараз нам, як ніколи, важливо бути на одній хвилі. І ми дуже раді, що нас об‘єднують не лише бізнес проєкти, але й спільне бажання підтримувати суспільство.

Олександра Чучко
CSR Lead в Intellias

Intellias регулярно “святкує” важливі події благодійними зборами. Зокрема у 2022 році до свого 20-річчя компанія передала Благодійному Фонду Сергія Притули 5,5 мільйона гривень, на які придбали безпілотний авіаційний комплекс FlyEye для наших військових на Херсонщині. А у  серпні 2023 року із нагоди Дня компанії Intellias підтримав збір благодійного фонду «Повернись Живим», передавши 6,3 млн грн. на шість безпілотників «Лелека 100».  

Загальна сума допомоги Intellias нашим захисникам і захисницям від початку широкомасштабного вторгнення вже перевищує 84 мільйони гривень. Разом із підтримкою Сил оборони України, компанія  допомагає ветеранам, які повертаються до цивільного життя, а також підтримує родини загиблих захисників і захисниць.  

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.  

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.