Ukraine

Intellias вчетверте визнали найкращим роботодавцем серед найбільших ІТ-компаній України

News
January 6, 2023

Intellias вчетверте визнали найкращим роботодавцем серед найбільших ІТ-компаній України. За підсумками цьогорічного опитування на ресурсі dou.ua, Intellias обрали роботодавцем №1 серед найбільших сервісних ІТ компаній у категорії «компанії з понад 1500 спеціалістів». Це вже четверта відзнака поспіль у цій категорії для Intellias. Крім того, у 2017 та 2018 роках компанію визнавали кращим ІТ-роботодавцем у категорії «компанії з понад 800 спеціалістів».

Цього року Intellias в загальному підсумку отримав понад 97 балів зі 100 максимальних. Найвищий показник у розділах “Компанія” та “Умови праці” – 99 балів зі 100 можливих. В розділі “Лояльність” компанія отримала 98 балів.

Те, що наша команда так високо оцінила ці критерії говорить про те, що можливості та сервіси, які надає компанія, відповідають сьогоднішньому запиту колег. Зокрема цього року особливу увагу приділяли розвитку корпоративної культури і волонтерським CSR проєктам з підтримки ЗСУ. Також активно розвивали проєкти з кар’єрного та професійного зростання в рамках програми Growth Mindset, проєкти з підтримки ментального здоров’я та освітні можливості. В компанії також продовжили впроваджувати стратегію з глобалізації бізнесу, відкривши центри розробки у восьми країнах світу.

Рейтинг роботодавців від dou.ua проводиться з 2010 року та є безкоштовним і відкритим для всіх ІТ компаній України. Для того, щоб віддати свій голос, наші спеціалісти та спеціалістки відповіли на 17 запитань про Intellias. Усі запитання було поділено на шість блоків, а саме: “Компенсація”, “Умови праці”, “Кар’єра”, “Проєкт (продукт)”, “Компанія” і “Лояльність”. Оцінювання відбувалось за 7-бальною шкалою Лікерта. 

Intellias вже неодноразово отримував статус найкращого роботодавця. Так, професіонали назвали Intellias одним з найкращих роботодавців 2020 року за версією опитування від EY, у тому ж році компанія стала найкращим роботодавцем серед усіх ІТ компаній за версією Forbes Ukraine. Крім того, Intellias потрапив у п’ятірку лідерів серед усіх учасників національного рейтингу «Компанії, дружні до родин» від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ». Компанія вже двічі компанія отримувала нагороди у рейтингу «Велопрацедавець року» від UCycle. В 2022 році Intellias також посів 1 місце в Рейтингу 30 стійких приватних компаній Forbes.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Про DOU.ua

DOU.ua – найбільша українська спільнота розробників. Портал раз на рік проводить дослідження для визначення найкращих роботодавців серед ІТ компаній.

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.