Ukraine

Intellias у фіналі найпрестижнішої премії у галузі комунікацій European Excellence Awards

News
November 15, 2022

Проєкт Intellias “Life-saving words: Internal Communication at war”, який описує  досвід комунікації всередині компанії після нападу росії 24 лютого, потрапив до списку фіналістів European Excellence Awards 2022. Цілодобовий доступ до інформації з перших годин повномасштабного вторгнення та безперебійний зв’язок дозволили створити максимально безпечні умови для спеціалістів та спеціалісток компанії.

Intellias став одним із п’яти фіналістів у категорії “Внутрішні комунікації”   великої кількості заявок. “Life-saving words: Internal Communication at war” об’єднує усі ланцюжки комунікації всередині компанії, які дозволили діяти оперативно, залишатись на постійному зв’язку, надавати інформаційну допомогу та підтримувати емоційний стан колег.

Основне завдання Intellias у перші тижні повномасштабної війни полягало у створенні якнайбезпечніших умов для спеціалістів та спеціалісток. Станом на 24 лютого у 5 офісах компанії в Україні – Львові, Києві, Івано-Франківську, Харкові та Одесі, а також віддалено у різних куточках країни працювали близько 2500 спеціалістів.

Безперервна комунікація у режимі 24/7 допомогла евакуювати 1300 спеціалістів з родинами із небезпечних регіонів у безпечніші західні. Понад 300 спеціалісток з близькими евакуювались до Польщі, де також є розробницькі центри Intellias.

У перші дні повномасштабної війни саме від вчасного і чіткого повідомлення залежало життя наших людей і майбутнє бізнесу. Найбільшу відзнаку наших зусиль ми отримали зі словами вдячності від колег. До речі, їм ми буквально дали слово в нашому кейсі, записавши їхні голоси, поділившись повідомленнями, які писались у перші тижні вторгнення

Роман Гапачило
VP, Talent Management в Intellias

Вже через 4 дні відновили свою роботу 75% технічних спеціалістів. Через 2 тижні команда повернулась до довоєнного рівня роботи.

На тлі підготовки росії до повномасштабного вторгнення у листопаді 2021 року Intellias актуалізував Business Continuation Plan. Завдяки дотриманню цього плану разом із безперервною комунікацією всередині компанії процеси евакуації, релокації та подальшої адаптації спеціалістів і спеціалісток відбувались максимально  злагоджено.

Усі зусилля внутрішньої комунікації ми спрямували на зміцнення морального духу команди. Велика кількість таунхолів та регулярні листи від СЕО дозволили надавати найактуальнішу інформацію спеціалістам та спеціалісткам. Окрім вже наявного широкого спектру каналів комунікації, на початку повномасштабного вторгнення також запустились локальні канали для спілкування та взаємної допомоги з пошуком житла і транспортом.  Аби заохотити спеціалістів висловлювати подяку, компанія розпочала кампанію «Дякую» на  внутрішніх комунікаційних платформах. 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes та EY Ukraine. В 2022 році Intellias також посів 1 місце в Рейтингу 30 стійких приватних компаній Forbes. Також компанія двічі здобувала звання «Велопрацедавця року».

Про премію

European Excellence Awards уже 16-й рік поспіль відзначає найвидатніші досягнення професіоналів у сфері комунікацій з усіх куточків Європи. Нагороди Excellence Awards відкриті для професіоналів зі зв’язків з громадськістю, комунікацій, розбудови бренду та управління репутацією з компаній, консалтингових компаній, асоціацій, установ, університетів та неурядових організацій, чия робота продемонструвала винятковий талант і здібності. Найкращі проєкти та кампанії у сфері PR та комунікації обирають у 60 номінаціях.

Не пропусти цікаві історії!

Підпишись на нашу розсилку та отримуй новини від Intellias.

  Дякуємо за підписку!

  The best vacancies, are waiting for you!

  We picked vacancies that suit your skills!

  Good news!
  Link copied
  Чудові новини!
  Все вдалося.
  Погані новини!
  Щось пішло не так. Будь ласка, спробуй ще раз.
  This site is registered on wpml.org as a development site.